לדים לרכב

ידוע כי ייצור לדים לרכב היה מוכר לכם מאז ומעולם ממכוניות המשטרה, ובמיוחד אלה החדשות שהביא משרד ביטחון הפנים לישראל עם האורות האדומים-תכלת. גם למכוניות המשטרה הישנות הייתה תאורת לד בסירנה על אף שצבעה דאז היה כחול בלבד. לאחרונה, החל גם שוק הרכב הפרטי "לחגוג" על לדים לרכב, ולהלן הממצאים.

פנסים קדמיים ואחוריים לא בצבעי אדום ולבן בהתאמה
 
היינו עדיפ לאורות ברקס ירוקים, אורות קדמיים כחולים, אורות אחוריים סגולים, ועוד מגוון רחב של מניפולציות לאורות הרכב. האוטו בלילה הוא פשוט קונסולה עיצובית שלא נראתה כמוה, אשר בהחלט מזכירה סיטואציות כמו חגיגות יום העצמאות או עצי אשוח בחג המולד: הכל צבעוני, ומוציא את ההתקן התמים (האוטו במקרה זה, הרחוב במקרה של חגיגת יום העצמאות ועץ האשוח במקרה של חג המולד) מגמלוניותו אל עבר עיצוב אקסקלוסיבי וחסר פשרות.
 
מעטפת הרכב צבועה באור יקרות
 
החלק התחתון של הרכב מצד ימין, שמאל, מאחור ומקדימה צבוע בנורות לד שמקיפות אותו כמו טבעת, וכמוהו גם החלק העליון ליד המנשא של הגג. הרכב נהפך להיראות כמו רכב חלל בסגנון מלחמת הכוכבים באמצעות התקנת טבעת לד פשוטה המבוססת על עשרות נורות לדים לרכב.
 
תאורה לרכב

אפשרות להתקין אורות מתחלפים
 
ניתן להתקין את טבעות התאורה הללו לרכבים כשהן מתחלפות בצבע האור שלהן באמצעות התקנת רכיב הנצנץ במעגל החשמלי של הלד, תוך חיבורו לכל דיודה פולטת אור בכל נורה. כמובן שנייבא עבורכם זאת בייבוא בלעדי, ולא תצטרכו להמתין לאליטרציה שנעשה באופן ידני, שכן מדובר בעשרות נורות, וכמובן שקיים דגם מיוחד שיגשים עבורכם זאת, אותו נצטרך לייבא.
 
ידיות דלת מעוצבות
 
אם ידיות הדלת שלכם לא שחורות אלא בצבע בהיר או כסופות, ניתן לתעל זאת עם תאורת לד שתגרום לידיות הללו לזהור בחושך. תאורת הלד תתלבש בדיוק על הידית של האוטו ותיצור מעין חגורת תאורה שתמיר את צבעו בצבע הצבעוני שלה.
 
תא בגז' מעוצב
 
כשתפתחו את הבגז' לא תמצאו רק תא מטען סטנדרטי אלא תא מטען מאובזר בהתקני לדים לרכב מהתחתית שלו ועד חלקיו העליונים, כולל קירות הצד שלו.
 
לצריכת פנסים קדמיים לרכב, פנו ל-מוסך מורשה פורד אמין מקוצעי ומחירים נוחים!