תאורת לד למטבח

כאשר אתם מבקשים לחפש פתרונות תאורת לד למטבח, אתם למעשה עושים צעד גדול בכך שכל מערך התאורה בחדר עיבוד המזון שלכם משתנה, ורק לטובה. גופי תאורת לד ישמשו אתכם בחלקם גם כאשר ישנה הפסקת חשמל וצריך לספק פתרון תאורה בזמן אמת. תאורת לד למטבח תשפר באופן חסר תקדים את עיצובו של המטבח, וגולת הכותרת: לא תצטרכו להחליף נורות, כי תופעת הנורות הנשרפות לא קיימת בתחום הלד. לד הוא בסך הכל מעטפת זכוכית שמספקת אור באמצעות מעגל חשמלי ולא חוט להט. המעגל החשמלי הזה מתבסס על דיודה פולטת אור, ולא על אביזרים מתכלים כמו חוטי להט מתכתיים.
 
צביעת המטבח באורות יוקרתיים
 
מעתה הפנסים הראשיים של המטבח והמנורות שבמרכזו יהיו אדומות, ירוקות, כחולות, סגולות ובכל צבע שתרצו. ניתן גם להשאיר על כנה את התאורה המרכזית ולהאיר עם לדים רק את שיש המטבח או את התקני עיבוד המזון הנוספים כמו איי המטבח השונים. ניתן גם לארי ארונות, מזווים וכל התקן אחסון אחר לשימושכם.
 
תאורת לד למטבח

חיסכון אדיר בהוצאות חשמל המטבח
 
מעתה, תאורת לד למטבח תסדר לכם גם חשבונות חשמל נוחים, שכן הוצאות החשמל שלכם יפחתו בהשוואה לשימוש בתאורת להט, שברובה גם מכילה הספק מאד גבוה וגם נגמרת מהר ומצריכה חילוף. נורת לד נדמית כנורה שגורעת ולא חוסכת בחשמל, אך זה לא נכון, משום שלמרות שההפעלה היא חשמלית, החשמל מנוצל בבקרה חכמה, ולא על בסיס הספק גבוה וזללני. הנורות גם לא מתחממות מה שמעיד על בקרה נכונה של זרימה חשמלית תקינה לכל אורך פעולת ההארה.
 
אנשים שבחרו להאיר את המטבח שלהם עם לד האירו גם את אדניות החלון
 
אדניות חלון המטבח יכולות להיות מעובות אף הן בתאורת לד מתקדמת, עם פנסי לדים קטנים שישמשו לא רק לעיצוב המטבח, אלא גם לעיצוב חזות הבית כולו, כי כשתחלפו מול חלון המטבח שלכם תוכלו לחזות במו עיניכם בפנסי הלד הקטנים שייראו כמו כוכבי השמים, ויצודו את עיניכם. באופן דומה ניתן להאיר גם חלונות ואדניות אחרים של יתר חדרי הבית.
 
למידע על תאורת לד למטבח צרו עמנו קשר לפתרונות תאורה יצירתיים במיוחד!